۱۳۹۷/۰۸/۳۰
مراسم معارفه معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان مرودشت و شهردار مرودشت برگزار شد.

معارفه معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان مرودشت و شهردار مرودشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مرودشت مراسم معارفه معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان مرودشت و شهردار مرودشت باحضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
رهام پیکری فرماندار شهرستان مرودشت که در این مراسم سخن میگفت شهرستان مرودشت را برخوردار  از موقعیت وظرفیتی خاص و مقیاس کوچکی ازکشور دانسته و اظهار داشت: مدیریت در مرودشت متفاوت تر از سایر شهرستان ها بوده ونیاز به شگردی خاص دارد . نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به مسائل پیش آمده در خصوص شهرداری و شورای شهر مرودشت و انحلال شورای شهر مرودشت اذعان داشت: فردی که میخواهد سکان امور شهری مرودشت را بعهده بگیرد باید از تیز بینی خاصی برخوردار باشد  زیرا حساسیت شهری در مرودشت به دلیل  وجود فرهنگ های متعدد قومی و قبیله ای  بسیار بالا می باشد .
رئیس شورای تامین شهرستان مرودشت از شهردار جدید مرودشت خواست بگونه ای عمل کند که خلاء عدم وجود شورا جبران شود و افزود :شهردار جدید باید در جهت جبران عقب ماندگی های به وجود آمده در طول  مدت گذشته اقدام نماید .فرماندار شهرستان مرودشت با اشاره به معرفی فریبرز صارمی نوری بعنوان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری مرودشت گفت: ایشان یکی از کارشناسان مجرب در حوزه حقوقی در سطح استان بوده و یک نیروی با ظرفیت، پتانسیل و سطح سواد بالا هستند. وی افزود: با تعامل و همکاری مجموعه ادارات شهرستان قطعا شاهد موفقیت ایشان در حوزه مسئولیتشان خواهیم بود.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مهدی آقائی امام جمعه مرودشت با اشاره به نامه حضرت علی علیه السلام در نهج البلاغه در  جهت توصیه به مدیران وکارگزاران نظام بیان داشت :داشتن صداقت ورعایت قانون ومقررات درچهارچوب خود را از وظایف مدیران قلمداد نمودوافزود: سروسامان دادن اوضاع شهر در گروه وحدت رویه توام با هم دلی ونظارت بیشتر دستگاه های اجرائی می باشد.
در ادامه علی نقی طبیب لقمانی مدیر کل دفتر شهری وامور شوراهای استانداری  فارس ضمن اشاره به این موضوع که شهرستان مرودشت بعنوان دومین شهر بزرگ استان فارس محسوب می گردد،تصریح کرد :امروزه دوران مدیریت برمردم ومدیریت برای مردم سپری شده است ودوران مدیریت با مردم می باشد  ودر این راستا باید بتوانیم ضمن اعتماد سازی دوجانبه بین شهروندان ومسئولان  ونیروهای خدمات شهری در فضای توام با اتحاد و هم دلی هر چه بیشتر در مسیر خدمت رسانی مناسب برای اهالی این شهرستان گام برداشته شود .
در ادامه سیدمحمد یوسف کاظمی معاونت مدیر کل سیاسی دفتر استانداری فارس بیان داشت :بطور کلی ساختار نظام سیاسی  دو وظیفه رفاه وامنیت برای مردم را به عهده دارد .
کاظمی افزود :نظام مقدس جمهوری اسلامی بعنوان یک نظام ساختاری که برگرفته از آرا مردم می باشد توانسته در طول چهار دهه از انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای به مردم ارائه دهد .
وی تصریح کرد :وظیفه اصلی تک تک مدیران نظام اسلامی رعایت پاکدستی  وصداقت با مردم  می باشد .
کاظمی با  بیان اینکه  مردم بعنوان ولی نعمتان انقلاب می باشند افزود :وظیفه ذاتی  مدیران بعنوان خادمان مردم ،خدمت انسان دوستانه در چهارچوب قانون وهمکاری  وتلاش هر چه بیشتر برای ایجاد رفاه و  آسایش وامنیت مردم می باشد .
در ادامه طی حکمی از سوی اسماعیل  تباداراستاندار فارس ،فریبرز صارمی بعنوان مدیریت برنامه ریزی فرمانداری مرودشت منصوب گردید
فریبرز صارمی معاونت برنامه ریزی فرمانداری مرودشت ضمن معرفی اجمالی خود، به برنامه ها و اهداف خود از جمله رعایت برنامه ریزی با داشتن اطلاعات کافی وسرلوحه قرار دادن منافع ملی ونظارت بر دستگاه های اجرائی  شهرستان وامر اشتغال درکنار پیگیری وتغییر سیستم نوین کشاورزی شهرستان اشاره نمود.
 


منبع : Marvdasht.farsp.ir

کد خبر : 69763
تعداد بازدیدها : ۴۴۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است

   
/* */