۱۴۰۱/۰۹/۰۲
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

کتابخانه ها در کنار مساجد، مدارس و دانشگاه ها به پایگاه های فرهنگی بدل شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، فرماندار ویژه و امام جمعه شهرستان مرودشت از کتابخانه های عمومی شهر مرودشت بازدید کردند.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این بازدید که باحضور رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان انجام شد ضمن دیدار با کارکنان و اعضای کتابخانه های عمومی و تبریک هفته کتاب و کتاب خوانی بر لزوم ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی و مطالعه در جامعه تاکید کرده و گفت: حوزه کتاب و کتابخوانی  یکی از اصلی‌ترین حوزه‌های فرهنگی است به نحوی که هرچه بیشتر به کتاب‌ و کتابخوانی اهمیت بدهیم شاهد آثار مثبت بیشتری در جامعه و بویژه کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود.
 
رئیس شورای کتابخانه های عمومی شهرستان مرودشت تصریح کرد: کتابخانه ها در کنار مساجد، مدارس و دانشگاه ها باید بدل به اصلی ترین پایگاه های فرهنگی و دینی شوند و در صورت تاسیس، توسعه و حمایت از کتابخانه های مساجد، مدارس و دانشگاه ها، موفق به انجام کاری مهم و سترگ در عرصه فرهنگ و کتاب خواهیم شد. وی در پایان با تاکید بر هم اندیشی متولیان فرهنگی جهت ارائه طرح ها و برنامه هایی جهت تشویق مردم و بویژه کودکان و نوجوانان به کتاب خوانی خاطرنشان کرد: نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی، نیازمند مشارکت و توجه همه اقشار جامعه است.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 94112
بازدید : ۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است