۱۴۰۱/۰۸/۳۰
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

بهسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی مرودشت

دکتر خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: کیفیت جابجایی و ایاب و ذهاب مسافرین و رضایتمندی مردم، اولویت های نخست سازمانهای تاکسیرانی و اتوبوس رانی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت جلسه شورای سازمان تاکسیرانی و اتوبوس رانی مرودشت به ریاست فرماندار ویژه شهرستان مرودشت برگزار شد. 
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه که باحضور شهردار و معاونین شهرداری مرودشت، اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس سازمان های تاکسیرانی و اتوبوس رانی برگزار شد کیفیت جابجایی و ایاب و ذهاب مسافرین و رضایتمندی مردم را اولویت های نخست سازمانهای تاکسیرانی و اتوبوس رانی عنوان نموده و گفت: سیستم حمل و نقل و جابجایی مسافرین، بدلیل ارتباط مستقیم و روزانه با مردم، از اهمیت بالایی برخوردار است و لذا باید توجه و اهتمام ویژه ای به ساماندهی و مناسب سازی سیستم های حمل و نقل مسافر صورت گیرد.
 
وی افزود: ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار قرار دارد و در صورت تحقق این امر، شاهد بهبود خدمات رسانی در حوزه حمل و نقل مسافرین خواهیم بود. فرماندار ویژه شهرستان مرودشت با بیان اینکه رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی از شریف ترین و زحمتکش ترین اقشار جامعه اند بر پیگیری و رفع مسائل و مشکلات رانندگان و ارائه تسهیلات و خدمات به آنان تاکید کرد.
 
گفتنی است در این جلسه در خصوص مسائلی از جمله بهسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و خرید خودروهای جدید، معرفی رانندگان جهت اخذ تسهیلات و... بحث و تبادل نظر صورت گرفته و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 93969
بازدید : ۱۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است