۱۴۰۱/۰۸/۲۸
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

مدیرانی که انگیزه و توان خدمت به مردم را ندارند با مدیران باانگیزه و توانمند، جایگزین می‌شوند

دکتر خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: در بازدیدها و رسیدگی به مسائل و مشکلات، در جهت رشد و توسعه یکسان تمام نقاط شهرستان بویژه مناطق دورافتاده و محروم تلاش می کنیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، جلسه شورای اداری بخش کامفیروز به ریاست فرماندار ویژه و باحضور امام جمعه و جمعی از مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی برگزار شد.

دکتر اسماعیل خوشبخت، در این جلسه که در محل بخشداری کامفیروز برگزار شد گفت: در بازدیدها و رسیدگی به مسائل و مشکلات، تمام نقاط شهرستان و کلیه بخشها و روستاها، حتی دورافتاده ترین مناطق را مدنظر داشته و با دوری جستن از تمرکز خدمات و امکانات در شهر مرودشت و بخش مرکزی، در جهت رشد و توسعه یکسان تمام نقاط شهرستان تلاش می کنیم.

وی هدف از برگزاری جلسه شورای اداری و بازدید از بخش کامفیروز را احصاء و بررسی و رفع مسائل و مشکلات بخش عنوان نموده و افزود: از مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی خواسته ام باحضور در بخش ها و ارتباط مستقیم با مردم و مسئولین، مشکلات را از نزدیک بررسی کرده و در جهت رفع آن تلاش کنند و در همین راستا کلیه مسئولین شهرستان و بخش، اعم از مدیران ادارات، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها باید در انجام این مهم که هدف و اولویت نخست همه مسئولین است با یکدیگر همکاری کنند.

وی تصریح کرد: اگر مدیری توانایی و انگیزه انجام وظیفه و خدمت به مردم را ندارد باید جای خود را به مدیران با انگیزه دهد و در غیر این صورت اینگونه مدیران بی انگیزه سریعا جایگزین خواهند شد. رئیس شورای اداری شهرستان مرودشت ادامه داد: با توجه به ظرفیت های فراوان و چشمگیر طبیعی منطقه کامفیروز، سوق به سیاست های توریستی و توسعه صنعت گردشگری، باید بصورت ویژه مدنظر قرار گیرد و در همین راستا از تمام توان و ظرفیت های قانونی جهت حمایت و توسعه گردشگری در منطقه کامفیروز بهره خواهیم برد.

وی با ابراز تاسف از تداوم خشکسالی و آسیب های وارده به پیکر کشاورزی شهرستان و بخش کامفیروز بر اتخاذ سیاست ها و راهکارهای بلندمدت و کارآمد تاکید کرده و افزود: باید با آینده نگری واقع بینانه، جهت مقابله با آسیب های ناشی از تداوم خشکسالی و عدم امکان احتمالی کشاورزی در آینده، راهکارهای لازم اندیشیده شود. دکتر خوشبخت افزود: جهت حمایت از سرمایه گذاران و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی به منظور رونق اقتصادی و توسعه اقتصاد صنعتی و اشتغال زایی، از تمام ظرفیت ها بهره برده و اقدامات مناسبی انجام شده است.

وی اصلاح الگوی کشت و انجام کشت های گلخانه ای را از دیگر راهکارها در این راستا عنوان کرده و افزود: با سیاست های دولت محترم سیزدهم و حمایت های استاندار محترم فارس، سیاست های تشویقی بسیار خوبی جهت توسعه و رونق کشت های گلخانه ای اتخاذ گردیده که تسهیلات بانکی و همکاری ادارات در صدور مجوز و انجام استعلامات از جمله آنهاست.

فرماندار ویژه شهرستان مرودشت خاطر نشان کرد: در حوزه بهسازی و آسفالت معابر و جاده ها در بخش کامفیروز، با رایزنی‌های انجام گرفته، علاوه بر سهمیه بخش، سهمیه مازادی اخذ شده است. وی افزود: با توجه به نیاز بخش کامفیروز، پیش بینی و رایزنی های لازم جهت احداث یک پایگاه اورژانس  و همچنین پایگاه اورژانس دیگری در  یک واحد رفاهی بین راهی انجام شده است.

گفتنی است در ادامه این جلسه که باحضور اعضای شورای اداری بخش کامفیروز برگزار شد، مسائل و مشکلات بخش اعم از گازرسانی به تنگ شول، آبرسانی، تامین سوخت، ساخت و سازهای غیرمجاز و خارج از حریم و ... مطرح و تصمیمات لازم جهت رفع مسائل و مشکلات مطروحه اتخاذ و به ادارات مربوط ابلاغ گردید.

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 93769
بازدید : ۱۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است