۱۴۰۱/۰۸/۲۲
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

لزوم خدمت رسانی مناسب به مردم و تکریم ارباب رجوع

دکتر خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: با اجرای پروژه های آبرسانی مانند پروژه آبرسانی به روستاها و شرق شهر مرودشت، بخش اعظم مشکل کمبود آب مرودشت رفع می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، در ادامه سرکشی های سرزده فرماندار ویژه مرودشت از ادارات و دستگاه های اجرایی به منظور بازدید از نحوه خدمات رسانی و پاسخگویی ادارات، فرماندار مرودشت صبح امروز بصورت سرزده از اداره آبفا شهرستان بازدید کرد.
 
دکتر خوشبخت در حاشیه این بازدید با تاکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع توسط ادارات گفت: در جریان بازدید از ادارات و دستگاه های اجرایی، ضمن دیدار با مدیران، کارمندان و کارشناسان و احصاء مسائل و مشکلات احتمالی ادارات، از نزدیک وضعیت خدمت رسانی به مردم و تکریم ارباب رجوعان بررسی می شود.
 
وی با اشاره به مشکلات ناشی از خشکسالی و همچنین آبرسانی به شهر و روستاهای شهرستان  مرودشت گفت:  تاکنون اقدامات بسیار خوبی در این حوزه انجام شده که شامل آبرسانی، احداث شبکه انتقال آب، حفر چاه و ... میشود.
 
فرماندار ویژه شهرستان مرودشت افزود: فاز یک و دو پروژه انتقال آب به شهر مرودشت و روستاهای شرق  بخش مرکزی، اجرا شده که موجب رفع بسیاری از مشکلات در حوزه تامین آب شده است و با بهره برداری از آن در چند ماه گذشته، مردم مناطق تحت پوشش از نعمت آ ب شرب و بهداشتی برخوردار شدند. وی افزود: با اجرای کامل این پروژه، مشکل کمبود آب شهرستان به میزان بسیار زیادی رفع خواهد شد.
 
گفتنی است فرماندار ویژه شهرستان مرودشت در این بازدید، ضمن دیدار و گفتگو با مدیر، کارکنان و کارشناسان اداره آبفا و مراجعین مردمی این اداره، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات اداره آبفا و نحوه پاسخگویی به مردم و میزان رضایت مندی مراجعین قرار گرفت.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 93514
بازدید : ۱۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است