۱۴۰۱/۰۸/۲۱
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

بازدید فرماندار ویژه شهرستان مرودشت از کارخانه صنایع تبدیلی کشاورزی در بخش سیدان

دکتر خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: در شرایط حاضر باتوجه به فشارها و تحریم های ببن المللی، حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع تولید و اشتغال، بزرگ ترین و مهم ترین وظیفه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، دکتر اسماعیل خوشبخت از کارخانه صنایع تبدیلی کشاورزی بخش سیدان مرودشت بازدید کرد.
 
در ادامه بازدید از واحدهای تولیدی-صنعتی، دکتر خوشبخت با حضور در بخش سیدان از کارخانه صنایع تبدیلی کشاورزی در این بخش بازدید کرده و از نزدیک در جریان ظرفیت، توان تولید و همچنین مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.
 
دکتر خوشبخت در این بازدید با بیان اینکه شهرستان مرودشت، قطب مهم کشاورزی استان و کشور است گفت: ظرفیت های بالای کشاورزی در این شهرستان، لزوم توسعه و حمایت از سرمایه گذاری را در بخش صنایع تبدیلی کشاورزی ضرورت بخشیده است. وی افزود: این کارخانه، تاکنون موفق به کسب بازار فروش بسیار خوبی در داخل و خارج کشور شده است که موجب اشتغال بسیاری از جوانان شده است و با اتمام طرح توسعه، فرصت های شغلی بیشتری ایجاد خواهد شد.
 
گفتنی است در این بازدید که باحضور معاون برنامه ریزی فرمانداری و شهردار سیدان انجام شد، فرماندار مرودشت پس از بازدید از بخش های مختلف کارخانه و همچنین طرح توسعه آن، دستورات لازم را جهت رفع موانع و مشکلات اجرای طرح مذکور ابلاغ نمود.
 
دکتر خوشبخت خاطرنشان کرد: در شرایط حاضر که استکبار جهانی و در راس آن آمریکا، با تحریم ها و فشارهای بین المللی بدنبال خرد کردن اراده ایران بزرگ اسلامی دارد، حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع تولید و اشتغال، بزرگ ترین و مهم ترین وظیفه است.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت
 
 


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 93453
بازدید : ۱۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است