۱۴۰۱/۰۸/۱۸
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

برآیند اقدامات کمیته امداد باید به سمت توانمندسازی مددجویان باشد.

دکتر خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: همه ما موظفیم در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت مردمی سیزدهم که خدمات رسانی، عدالت گستری و محرومیت زدایی است حرکت کنیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس، باحضور در فرمانداری مرودشت، با فرماندار ویژه شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه که باحضور معاونین اداره کل کمیته امداد استان فارس و رئیس کمیته امداد شهرستان مرودشت برگزار شد با بیان اینکه مرودشت، دومین شهرستان بزرگ و پرجمعیت استان فارس بعد از مرکز استان است گفت: معیشت و کسب و کارِ بخش عظیمی از مردم مرودشت وابسته به کشاورزی است و متاسفانه خشکسالی های سال های اخیر، معیشت مردم را تحت الشعاع قرار داده است و موجب شده بسیاری از خانواده هایی که در گذشته به کشاورزی اشتغال داشتند اکنون بدون منبع درآمد و آسیب پذیر و به حمایت های دولتی نیازمند شوند.
 
وی افزود: با توجه به تداوم خشکسالی و افزایش جمعیت تحت پوشش کمیته امداد، باید راهکارهای کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در این خصوص اندیشیده شود. رئیس کارگروه اشتغال شهرستان مرودشت تصریح کرد: برآیند اقدامات کمیته امداد باید به سمتی باشد که موجب توانمندسازی مددجویان شود تا مددجویان بتوانند با ایجاد منبع درآمد، از تحت پوشش کمیته امداد خارج شوند. وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره)، برخاسته از بطن انقلاب اسلامی است و دولت مردمی سیزدهم نیز انقلابی و هم راستا و مدافع اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی است گفت: همه ما موظفیم در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت مردمی سیزدهم که خدمات رسانی، عدالت گستری و محرومیت زدایی است حرکت کنیم و در این راستا مجموعه شورای اداری شهرستان، آمادگی هرگونه همکاری و همراهی را با کمیته امداد دارد.
 
وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد کارنامه درخشانی در خدمات رسانی به مردم و بویژه محرومین دارد از مسئولین استانی و شهرستانی کمیته امداد خواست در راستای جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نسبت به تبیین و تشریح اقدامات و عملکرد کمیته امداد در بین مردم اقدام نمایند.دکتر خوشبخت در ادامه اذعان داشت: با همکاری و همراهی امام جمعه محترم شهرستان، بدنبال ساماندهی هرچه بهتر مجمع خیرین شهرستان هستیم تا از این طریق بتوانیم بهتر محرومین را شناسایی و به ایشان کمک رسانی کنیم.
 
گفتنی است در ادامه این جلسه، مرتضی موصلی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس گزارش از اقدامات و عملکرد این اداره در استان و شهرستان ارائه نمود.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 93334
بازدید : ۱۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است