۱۴۰۱/۰۸/۱۶
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

سازمان های مردم نهاد، بازوان قوی دولت در محرومیت زدایی و عدالت گستری هستند

دکتر خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: سازمان های مردم نهاد، می توانند علاوه بر ایجاد پل ارتباطی میان دولت و مردم، در حوزه های عدالت گستری و خدمات رسانی مثمر ثمر باشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، مسئول و اعضای گروه مردمی مجنا باحضور در فرمانداری با فرماندار ویژه شهرستان مرودشت دیدار و گفتگو کردند.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه، با بیان اینکه سازمان هایی مانند مجنا، از نزدیک با مردم و جامعه در ارتباط اند و مشکلات و معضلات را از نزدیک می بینند و علیرغم تمامی موانع و کمبودها، در راستای رفع مشکلات تلاش میکنند گفت: در مقابله با مشکلات و معضلاتی که در سطح جامعه وجود دارد باید چون کوه استوار بود تا بتوان با پشتکار بالا و روحیه جهادی و بسیجی، برای مردم کار کرد.
 
وی افزود: به سازمان های مردم نهاد اعتقاد راسخ دارم و یکی از موثرترین و بهترین راهکارهای محرومیت زدایی، خدمات رسانی به مردم و رفع مشکلات را بهره گیری از ظرفیت بالای این سازمان ها می دانم. وی افزود: همه ما، به محدودیت ها و کمبود اعتبارات واقفیم، لذا هنر واقعی آن است که بتوانیم علیرغم تمامی کمبودها و نبود امکانات و اعتبارات، به مردم خدمت رسانی کنیم، در واقع باید از تهدیدها، فرصت های جدید ایجاد کنیم.
 
رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان مرودشت تصریح کرد: فرهنگ مراجعه به مشاور باید در میان خانواده ها نهادینه شود و سازمان هایی مانند مجنا که در حوزه مشاوره و روان شناسی نیز فعالیت میکنند این فرهنگ سازی را در اولویت کاری خود قرار دهند. رئیس کارگروه ساماندهی سازمان های مردم نهاد شهرستان مرودشت با تاکید بر اینکه مردمی بودن و عدالت محوری دو ویژگی و شاخصه مهم دولت مردمی سیزدهم است گفت: سازمان های مردم نهاد، بعنوان همراه و بازوان قوی دولت و بعنوان سازمان هایی برخاسته از میان مردم، می توانند علاوه بر ایجاد پل ارتباطی میان دولت و مردم، در حوزه های عدالت گستری و خدمات رسانی به مردم بسیار مثمر ثمر باشند و در همین راستا همواره حمایت از سازمان های مردم نهاد را از جمله مسائل حائز اهمیت دانسته و ظرفیت ها را جهت رفع مشکلات سمن ها و فراهم نمودن بستر فعالیت آنها به کار گرفته ام.
 
گفتنی است در ادامه این جلسه محمد جواد مردانی مسئول گروه مردمی مجنا گزارشی از اهداف، فعالیت ها و عملکرد این گروه ارائه نموده و سپس حاظرین به بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و مسائل مربوط به حوزه سمن ها پرداختند.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت
 
 


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 93222
بازدید : ۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است