۱۴۰۱/۰۸/۱۴
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

فرهنگ، بعنوان هویت جامعه، بالاترین تاثیر را بر تعالی و توسعه کشور دارد

دکتر خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: نامگذاری یک روز خاص بعنوان روز فرهنگ عمومی ، نشان از اهمیت فراوان و لزوم تعیین اهداف و سیاست‌ گذاری‌های کلی و کلان دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، دکتر اسماعیل خوشبخت در پیامی ١۴آبان ماه روز فرهنگ عمومی را تبریک گفت.
 
فرماندار ویژه شهرستان مرودشت با بیان اینکه فرهنگ، بعنوان هویت و موجودیت جامعه، بالاترین تاثیر را بر بقا، پیشرفت، تعالی و توسعه جامعه دارد گفت: اهمیت فرهنگ و جایگاه آن در جامعه تا حدی است که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) آن را سایه ای از نبوت و مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) آن را به مثابه اکسیژنی برای حیات اجتماعی معرفی فرموده اند.
وی افزود: نامگذاری یک روز خاص بعنوان روز فرهنگ عمومی ، نشان از اهمیت فراوان و لزوم تعیین اهداف و سیاست‌ گذاری‌های کلی و کلان دارد.
 
دکتر خوشبخت با اذعان به اینکه در سال های اخیر با سرمایه گذاری ها و توطئه های دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به منظور تغییر سبک زندگی اسلامی و ایرانی و بخصوص متزلزل نمودن نهاد مقدس خانواده، لزوم توجه جدی به مقوله فرهنگ و برنامه ریزی و سیاسیت گذاری در این حوزه، اهمیت صدچندانی یافته است تصریح کرد: بویژه که در اغتشاشات اخیر، با بمباران خبری و دروغ پردازی های شبانه روزی رسانه های معاند، نیاز به ایجاد پشتوانه فرهنگی برای نسل جدید و انتقال و تبیین آموزه های فرهنگی اسلامی به آنان مورد توجه جدی تر متولیان فرهنگی قرار گرفته است.
 
وی در پایان با تبریکِ ١۴ آبان‌ماه"روز فرهنگ عمومی" گفت: امید است با تکیه برآموزه های دینی و اسلامی و نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حفظ و اعتلای فرهنگ عمومی و تحقق آرمانهای والای فرهنگی انقلاب اسلامی، مسئولانه و متعهدانه گام برداریم.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت 


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 93143
بازدید : ۱۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است