۱۴۰۱/۰۸/۱۱
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

گروه‌های جهادی از مصادیق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص آتش به اختیار بودن جوانان است.

دکتر اسماعیل خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: روحیه جهادی و انقلابی، عمل مخلصانه و دلسوزانه و خدمت بی منت را از مهمترین شاخصه های گروه های جهادی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، جمعی از اعضای گروه جهادی امام رضا(ع) مرودشت باحضور در فرمانداری با فرماندار ویژه شهرستان مرودشت دیدار و گفتگو کردند.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه، روحیه جهادی و انقلابی، عمل مخلصانه و دلسوزانه و خدمت بی منت را از مهمترین شاخصه های گروه های جهادی عنوان کرده و افزود: گروه های جهادی با هدف سیر الی الله، با تفکر و عمل علوی وار در عرصه های گوناگون، مجاهدت میکنند. وی افزود: یکی از مصادیق عینی فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص آتش به اختیار عمل کردنِ جوانان، همین گروه های جهادی است که متشکل از جوانانِ باانگیزه و انقلابی،در عرصه محرومیت زدایی و خدمات رسانی فعالیت میکنند. 
 
رئیس شورای تامین شهرستان مرودشت با تاکید بر اینکه ملاکِ ارزیابیِ مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی، نه مسائل سیاسی، بلکه عملکرد، اقدامات و خدمات مدیران است گفت: تمام تلاش مان را جهت ایجاد فضای خدمت گذاری و خدمات رسانی معطوف نموده ایم و در همین راستا، تغییرات مدیریتی را در اداراتی که نیاز به تغییر داشتند اعمال کرده ایم چرا که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، مدیران نیز باید جهادی و انقلابی باشند.
 
وی خاطرنشان کرد: حمایت از گروه های جهادی، همواره از اولویت های اصلی بوده است چرا که گروه های جهادی با دارا بودن ظرفیت و پتانسیل بالا، می توانند در رفع مشکلات و مسائل و بویژه محرومیت زدایی  بسیار مثمر ثمر باشند. فرماندار ویژه شهرستان مرودشت با تاکید بر اینکه فعالیت ها و اقدامات گروه های جهادی نباید تنها محدود به عرصه های مادی باشد گفت: فعالیت های معنوی و فرهنگی مانند حضور در عرصه های مقابله با آسیب های اجتماعی، گسترش و آموزش آموزه های دینی، فرهنگ سازی و مقابله با تهاجم فرهنگی و ... نیز باید جزءِ محورهای اصلی فعالیت این گروه ها باشد.
 
رئیس کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان مرودشت تصریح کرد: مدارس و دانشگاه ها بعنوان میدان و هدف اصلی عملیات ها و تهاجم های روانی و ضدفرهنگی دشمنان، نباید از حضور و فعالیت گروه های جهادی خالی بماند. 
گفتنی است در ادامه این جلسه، حسین کشتکار مسئول گروه جهادی امام رضا(ع) به بیان اهداف، برنامه ها و عملکرد این گروه پرداخته و سپس حاظرین، نقطه نظرات خود و مسائل و مشکلات شهرستان را بیان نمودند.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 92894
بازدید : ۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است