۱۴۰۱/۰۸/۰۷
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

عملکرد مجموعه اداری شهرستان مرودشت، مبینِ عزم جدی در خدمات رسانی به مردم است

دکتر اسماعیل خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت: مسئولین ادارات شهرستان مرودشت، نمونه عینی آیه مبارکه والسابقون السابقون هستند که در خدمتگذاری به مردم و رشد و پیشرفت شهرستان مجاهدت می کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، جشنواره شهید رجایی شهرستان مرودشت همزمان با سراسر استان به منظور معرفی و تجلیل از مدیران برتر ادارات شهرستان در محل فرمانداری مرودشت برگزار شد.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این مراسم، کلیه مسئولین و مدیران ادارات شهرستان را نمونه و تلاشگر نامیده و گفت: مسئولین ادارات شهرستان مرودشت، نمونه عینی آیه مبارکه "والسابقون السابقون" هستند که در خدمتگذاری به مردم و رشد و پیشرفت شهرستان مجاهدت می کنند.
 
وی افزود: عملکرد مجموعه اداری شهرستان مرودشت نشانگر و مبین همسویی و همراهی مدیران با دولت انقلابی و مردمی سیزدهم و عزم جدی در خدمات رسانی به مردم است. رئیس شورای تامین شهرستان مرودشت یکی از دلایل نارضایتی برخی شرکت کنندگان در اغتشاشات اخیر را علاوه بر فریب خوردن از رسانه های معاند و قرار گرفتن در جو احساسی، عدم آگاهی از خدمات و دستاوردها دانسته و افزود: از ظرفیت کارگروه رسانه و روابط عمومی ها جهت تشریح و تبیین خدمات، دستاوردها و موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت مردمی سیزدهم استفاده کنید تا مردم از آنها بخوبی آگاه شوند.
 
گفتنی است در ادامه این مراسم از مدیران برتر ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان مرودشت تجلیل شد.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت 


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 92590
بازدید : ۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است