۱۴۰۱/۰۸/۰۴
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

برآیندِ جشنواره انار فاروق، اشتغال زایی و رونق اقتصادی باشد.

دکتر اسماعیل خوشبخت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت :هدف از برگزاری جشنواره، فرهنگ سازی و معرفی فرهنگ غنی اسلامی-ایرانی شهرستان مرودشت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره انار فاروق باحضور فرماندار ویژه شهرستان مرودشت برگزار شد.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه، هدف از برگزاری جشنواره انار فاروق را فرهنگ سازی و معرفی فرهنگ غنی اسلامی-ایرانی شهرستان مرودشت دانسته و افزود: برگزاری جشنوارهِ با اهمیتی مانند جشنواره انار فاروق، نیازمند همکاری و هماهنگی کلیه ادارات و سازمان های متولی است. وی جشنواره انار فاروق را در وهله نخست رویدادی فرهنگی و در وهله دوم اقتصادی دانسته و تصریح کرد: برآیندِ جشنواره باید ایجاد درآمد پایدار در طول سال و توانمندسازی و اشتغال زایی و رونق اقتصادی فاروق و شهرستان مرودشت باشد.
 
فرماندار ویژه شهرستان مرودشت ادامه داد: اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، هماهنگی های لازم را جهت معرفی و بازدید تورهای ایرانی و خارجی از جشنواره انجام دهد. وی با اذعان به اهمیت و پتانسیلِ بالای فضای مجازی گفت: در فضای مجازی نیز مانند فضای حقیقی، جشنواره انار فاروق و ظرفیت های شهر فاروق و شهرستان مرودشت معرفی و تبیین شود. دکتر خوشبخت خاطرنشان کرد: جشنواره انار فاروق، متعلق به تمام شهرستان مرودشت است و لذا کلیه بخش های شهرستان با ایجاد غرفه در این جشنواره، فرهنگ و محصولات خود را معرفی نمایند.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 92509
بازدید : ۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است