۱۴۰۱/۰۸/۰۲
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

جلسه بررسی و رفع مسائل و مشکلات شهرستان مرودشت

پیگیری مشکلات شهرستان مرودشت باحضور فرماندار ویژه شهرستان و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی 
 
باحضور فرماندار ویژه شهرستان مرودشت و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد: جلسه بررسی و رفع مسائل و مشکلات شهرستان مرودشت
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، جلسه بررسی و رفع مسائل و مشکلات شهرستان با حضور فرماندار ویژه شهرستان مرودشت، نماینده شهرستانهای مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار شد.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه که در محل فرمانداری مرودشت برگزار شد با بیان اینکه، پیگیری و رفع مشکلات و خدمات رسانی به مردم، مستلزم هماهنگی و همکاری ادارات و دستگاه های اجراییِ متولی است گفت: مسئولین، مصرانه پیگیر رسیدگی به مشکلات و مسائل شهرستان باشند. وی افزود: مسائلی که نیازمند پیگیری ویژه است را از طریق اینگونه جلسات، باحضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان و دیگر ادارات مرتبط، مطرح و پیگیری نمائید.
 
گفتنی است در این جلسه، الحاق اراضی موسوم به زمین های شبکه بهداشت به شهر، بازنگری طرح تفصیلی شهر مرودشت، آبرسانی و گازرسانی به روستای دشتکِ درودزن، آبرسانی به منطقه پشت دانشگاه پیام نور، مشکلات زمین های مجاور راه آهن، آبرسانی و گازرسانی به محله طالقانی شرقی و... از جمله مسائلی بود که مطرح، تصمیمات لازم اتخاذ و دستورات مقتضی به ادارات و دستگاه های متولی ابلاغ شد.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت 


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 92460
بازدید : ۱۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است