۱۴۰۱/۰۷/۲۹
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

در اتفاقات اخیر، نقشه های دشمنان برای خدشه وارد کردن به ساحت ورزش، با بصیرت بالای ورزشکاران، نقش برآب شد

به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد: دیدار فرماندار ویژه شهرستان مرودشت با روسای هیات های ورزشی
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، روسای هیات های ورزشی شهرستان با فرماندار ویژه شهرستان مرودشت دیدار و گفتگو کردند. 
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه با بیان اینکه در مدت زمان حضورم در شهرستان مرودشت بعنوان فرماندار، همواره ارتباط مستمر، نزدیک و خوبی با ورزشکاران داشته ام گفت: ورزشکاران بعنوان نمودِ عینیِ سلامت جسم و جان و الگوهای اخلاق، تاثیر بسیاری بر رشد و توسعه فرهنگی جامعه دارند. وی افزود: تفاوت اصلی میان ورزشکاران ایرانی و غربی، این است که ورزشکاران ما، علاوه بر مدال قهرمانی، به خصایص والای پهلوانی نیز مزین اند.
 
فرماندار ویژه شهرستان مرودشت خطاب به ورزشکاران مرودشتی با تاکید بر اینکه دغدغه های شما دغدغه من نیز هست گفت: با مساعدت استاندار محترم فارس و همکاری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، بدنبال رفع مشکلات و کمبودهای حوزه ورزش هستیم و تاکنون موفق به رفع برخی از این مسائل نیز شده ایم.
 
وی خاطرنشان کرد: مجتمع ورزشی کارگران شهرستان از جمله ظرفیت های بسیار خوبی است که با همکاری ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ورزش و جوانان، تلاش داریم نسبت به تکمیل و بهره برداری از آن اقدام کنیم. رئیس شورای ورزش شهرستان مرودشت ادامه داد: اداره ورزش و جوانان، نسبت به شناسایی امکانات ورزشی ادارات و سازمان ها و فراهم نمودن فرصت استفادهِ عموم ورزشکاران از آنها اقدام کند.
 
وی با اشاره به اتفاقات اخیر کشور گفت: دشمنان و بدخواهان، بدلیل جایگاه مهم و مردمی ورزشکاران و قهرمانان، برای خدشه وارد کردن به ساحت ورزش و ورزشکاران، تلاش و سرمایه گذاری زیادی کردند اما بصیرت بالا و اعتقادات راسخ ورزشکاران، نقشه های ساده لوحانه و شرورانه معاندین را نقش برآب کرد.
 
دکتر خوشبخت با اشاره به وجود قهرمانان و مدال آوران ورزشیِ بی شمار در شهرستان مرودشت گفت: باید تلاش کنیم مرودشت، علاوه بر تخت جمشید، با قهرمانان و فرهیختگان توانمندی که دارد در سطح کشور و جهان شناسانده شود. وی افزود: پروژه های مهم و نیمه کاره ورزشی شهرستان مرودشت را شناسایی و در کمیته برنامه ریزی اعتبارات خوبی را جهت تکمیل و بهره برداری از آنها اختصاص داده ایم که خوابگاه ورزشی از جمله این طرح هاست.
 
گفتنی است در ادامه این جلسه که باحضور رضا افتاده نسب رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار شد، روسای هیات ورزشی حاظر در جلسه به بیان نقطه نظرات و مطالبات خود و مشکلات و مسائل ورزش شهرستان پرداختند.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت 


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 92307
بازدید : ۳۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است