۱۴۰۱/۰۷/۲۸
به گزارش روابط عمومی روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

شهرداران با استفاده از تمامیِ ظرفیت ها، نسبت به ایجاد درآمد پایدار اقدام کنند

فرماندار ویژه شهرستان مرودشت در دیدار با بخشدار سیدان و شهردار و شورای اسلامی شهر سیدان: شهرداران با استفاده از تمامیِ ظرفیت ها، نسبت به ایجاد درآمد پایدار اقدام کنند
 
دیدار بخشدار سیدان و شهردار و شورای اسلامی شهر سیدان با فرماندار ویژه شهرستان مرودشت
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، بخشدار سیدان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سیدان با فرماندار ویژه شهرستان مرودشت دیدار و گفتگو نمودند.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه با بیان اینکه بصورت مداوم از بخش ها و نقاط مختلف شهرستان بازدید کرده و پیگیر مسائل و مشکلات شهرستان هستیم گفت: پیشرفت شهرستان، در گروی پیشرفت و توسعه همه جانبهِ تمام نقاط آن است. وی با اذعان به اینکه ایجاد درآمدِ ثابت، دغدغه کلیه شهرداری هاست گفت: شهرداران، با شناسایی و استفاده از تمامیِ ظرفیت ها، نسبت به ایجاد درآمد پایدار اقدام کنند چرا که شهرداری که در مدیریت منابع مالی دچار مشکل باشد، در مدیریت شهری، کم توان میشود.
 
فرماندار ویژه شهرستان مرودشت خاطرنشان کرد: بسیاری از ادارات، تمایل به تاسیس شعبه در بخش ها دارند که این اقدام، بسیاری از مشکلات مردم را بدلیل عدم نیاز به طی مسافت و حضور در شهر، می کاهد. وی با بیان اینکه از محل اعتبارات، بودجه ای را به ساماندهی و بهسازی گلزار شهدای سیدان اختصاص دادیم گفت: همگی ما، مدیون شهدا هستیم و رسالت زنده نگاه داشتن یادِ این عزیزان و آرمان های والای آنان، بر دوش همه آحاد جامعه بویژه مسئولین قرار دارد.
 
گفتنی است در این جلسه، مسائل و مشکلات عمده بخش سیدان مانند بهسازی معابر، بهسازی گلزار شهدا، کمبود آب شرب، مسائل بهداشتی، مسکن ملی سیدان، آرد و نان و... مطرح و بررسی شد.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت 


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 92287
بازدید : ۲۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است