۱۴۰۱/۰۷/۲۷
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت

کشت گلخانه ای و توسعه صنعت، راهکارِ برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت، جهت رونق اقتصادی است

فرماندار ویژه شهرستان مرودشت در دیدار با مسئولین بخش کامفیروز شمالی : کشت گلخانه ای و توسعه صنعت، راهکارِ برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت، جهت رونق اقتصادی است. 
 
دیدار بخشدار کامفیروز شمالی، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر خانیمن با فرماندار ویژه شهرستان مرودشت
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، مسائل و مشکلات بخش کامفیروز شمالی و شهر خانیمن باحضور فرماندار ویژه شهرستان مرودشت و بخشدار کامفیروز شمالی، شهردار و شورای اسلامی شهر خانیمن بررسی شد.
 
دکتر اسماعیل خوشبخت در این جلسه، با بیان اینکه از نخستین اقداماتم بعنوان فرماندار مرودشت، انتصاب بخشدار برای بخش های بدون بخشدار بود گفت: بخشداران بدلیل ارتباط نزدیک و مستمر با دهیاران و مردم، می توانند مسائل را شناسایی و مدیریت کنند.
وی افزود: با ارتباط نزدیک با مدیران و حضور آنان در بخش، مسائل و مشکلات را مرتفع نمائید.
 
فرماندار ویژه شهرستان مرودشت با بیان اینکه مرودشت، نامی درخشان در عرصه کشاورزی در سطح کشور است و باید این جایگاه، در مسیر درست و با راهکارها و مدیریت صحیح، حفظ شود گفت: جناب آقای دکتر ایمانیه، استاندار محترم فارس، دستورات ویژه ای در خصوص اصلاح الگوی کشت و حمایت از کشت گلخانه ای ابلاغ نموده اند لذا انتظار می رود نسبت به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در این خصوص و تسهیل روند و معرفی متقاضیان جهت تاسیس گلخانه، اهتمام ویژه داشته باشید.
 
دکتر خوشبخت تصریح کرد: توسعه صنعت و حضور سرمایه گذاران، از دیگر راهکارهای برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت، جهت رونق اقتصادی در بخش کامفیروز شمالی است.
 
گفتنی است در این جلسه مسائل عمده و مهم بخش کامفیروز شمالی مانند کمبود آب، نهضت ملی مسکن، اجرای پروژه های عمرانی، وضعیت و مشکلات کشاورزی، تخصیص آب و... مطرح و بررسی شد.
 
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت 


منبع : فرمانداری شهرستان مرودشت

کد خبر : 92279
بازدید : ۳۲
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری فارس بوده واستفاده از آن با ذکر منبع بلا مانع است