فرمانداری شهرستان مرودشت
شماره خبر: 10542
تاریخ انتشار: 1394/12/11 12:03
فرماندار مرودشت خبر داد
مشارکت 68 درصدی مردم در دهمین دوره انتخابات مجلسفرماندار مرودشت از مشارکت 68 درصدی مردم این حوزه در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مرودشت، ماشاءالله حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگاران با قدردانی از حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات اظهار کرد: انتخابات هفتم اسفندماه جاری با مشارکت خوب مردم و نیز همراهی و همکاری مسئولان به‌صورت باشکوه برگزار شد و مردم این حوزه انتخابیه برگ زرین دیگری را به افتخارات برای خود و نظام و انقلاب افزودند.

وی افزود: انتخابات در این حوزه همانند دیگر نقاط کشور در فضایی آرام و بانشاط و با همکاری و تلاش شبانه‌روزی تمام عوامل و متصدیان انتخابات در کمال صحت و قانون‌مداری به پایان رسید.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد با قدردانی از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی، این شکوه و عظمت را عاملی برای پیروزی و سربلندی نظام و دلگرمی برای دولت‌مردان در خدمتگزاری بیشتر عنوان کرد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان مرودشت با تشکر و قدردانی از تمام عوامل و متصدیان انتخابات به‌ویژه اعضای شورای تأمین که با حضور خود در ستاد انتخابات مسائل و مشکلات را به‌خوبی رصد کرده و در مواقع لزوم ورود به‌موقع و اثرگذار داشتند، خاطرنشان کرد: در روز انتخابات حضور تأثیرگذار اقشار مختلف مردم از ساعات اولیه اخذ رأی در شعب انتخاباتی موجب شد تا شور و حال خاصی در سطح این شهرستان حکم‌فرما شود.

نماینده سیاسی دولت در شهرستان مرودشت مشارکت مردم در این حوزه را 68 درصد عنوان کرد و بیان داشت: محمدمهدی برومندی با 55 هزار و 796 رأی به‌عنوان منتخب برای دو دوره متناوب از سوی مردم انتخاب شد و رأی دیگر نامزدها به ترتیب اکثریت آرا عبدالله استواری 39 هزار و 651، محمدعلی قوهستانی 39 هزار و 517، جلال‌الدین دلالت‌پور 10 هزار و 590، علی‌رضا مقصودی 7 هزار و 443، حمیده بذرگر 7 هزار و 31، قادر شیروانی 6 هزار و 828، رضا زارع 5 هزار و 826، علی‌حسین رضایی‌نیا 4 هزار و 305، مرتضی زارعی‌پور 2 هزار و 506، پرویز کاوسی 2 هزار و 161، لیلا منجذب‌مرودشتی یک‌هزار و 431، مهراب زارعی یک‌هزار و 202، وجیهه زارع 591، علی‌رضا منصوری ده‌بید 565، ناصر زارع 529، فخرالدین کرمی‌شیرازی 362 رأی از مجموع 186 هزار و 328 رأی صحیح در این حوزه انتخابیه است.

فرماندار مرودشت بیان داشت: در اجرای ماده 68 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ اعلام آرا به مدت دو روز هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه در محل فرمانداری مرودشت آماده پذیرش شکایات است.

وی گفت: به استناد تبصره‌های یک، دو و سه این ماده کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند، می‌توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذ رأی شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم کنند.

HyperLink
عکس های تصادفی
اخبار استانداری فارس
 
بانوان موفق می توانند صدای بانوان استان در جهت پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی باشند ۱۳۹۶/۰۴/۲۶
به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس، سیده معصومه دستغیب در اولین نشست تخص...  
دومین کارگاه آموزشی و تمرین ستادی تخصصی مدیریت بحران فارس برگزار شد/ آموزش از بهترین شیوه های ارتقای شاخص اثربخشی در مدیریت بحران است ۱۳۹۶/۰۴/۲۲
به گزارش اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس، حسن فیاض پور اظهار داشت: امروزه عمده...  
مشارکت مردم مهمترین نیاز برای موفقیت طرح های مبارزه با قاچاق کالا و ارز است/ فرمان مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز تکلیف را برهمگان روشن کرده است ۱۳۹۶/۰۴/۱۱
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس، سید احمد احمدی زاده، گفت: رهبر معظم انقلاب در...  
همایش بزرگ پیاده روی بانوان شاغل در استانداری برگزار شد ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر همایش پیاده...  
دوره آموزشی ارتقای سلامت جسم و روان زنان شاغل برگزار شد ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل استانداري فارس، سیده معصومه دستغیب اظهار داشت: این دوره بر اس...  
 
1 2 3 4 5 6